reede, 17. juuli 2015

Toolid enne ja pärast

Sain M-i töö juures kaks kontoritooli (3 eurot tükk) ja otsustasin, et neist peavad saama mõnusad õuetoolid. Sinine ei ole samuti minu lemmikvärv.
Enne

Lihvisin kolmnurklihvijaga lakikihi maha (jah, ma ostsin endale mingil momendil sellise pisikese aparaadi, et ei peaks liivapaberiga küüsi maha nühkima). Vävisin toolid valgeks ja panin impregneerist kanga. Vana kangast ei hakanud alt ära kakkuma, sest see oli üsna heas korras ning impregneer on tegelikult üsna õhuke. PS! Padjad on nööriga tooli küljes kinni, sest kippusid tuulega jalutama minema.

Impregneeri ostsin Abakhanist (see õigustas end päevitustooli uue kangana väga hästi - klopid vihmapiiskadest puhtaks ja ongi kuiv). Valge Skandinaavia stiilis laud Prismast (12 eurot), padjakatted kirbukalt, kilevaip Hemtexist ja mustad plekist potiümbrised realiseerimiskeskusest.
Pärast

Ja üks pildike majaesise terrassi teisest nurgast ka. Võõrasemade asemele panin mitu erinevat taime. Puidust südame leidsin samuti realiseerimiskeskuse poest ja sellel on kena ladinakeelne kiri "Carpe diem".

Kommentaare ei ole: